Veldcompetitie

Voor het actuele wedstrijdprogramma en standen klik hier

Datum Tijd Team Thuis Uit Comp. Sporthal Plaats
10-9-2017 09:00 E-Jeugd Dynamiek E1 DHV E2 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
10-9-2017 09:55 D-Jeugd Dynamiek D1 TVO D1 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
10-9-2017 10:40 Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 TVO DC1 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
19-9-2017 17:00 D-Jeugd Stormvogels D1 Dynamiek D1 Veld Sportpark Kolenbranderweg (V) HAAKSBERGEN
21-9-2017 18:30 D-Jeugd Stormvogels D2 Dynamiek D2 Veld Sportpark Kolenbranderweg (V) HAAKSBERGEN
19-9-2017 19:00 Dames B-Jeugd Stormvogels DB1 Dynamiek DB1 Veld Sportpark Kolenbranderweg (V) HAAKSBERGEN
20-9-2017 18:00 Dames C-Jeugd Stormvogels DC2 Dynamiek DC1 Veld Sportpark Kolenbranderweg (V) HAAKSBERGEN
24-9-2017 09:30 E-Jeugd Dynamiek E1 Bornerbroek E2 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
24-9-2017 10:00 D-Jeugd DSVD D1 Dynamiek D1 Veld Sporthal ‘t Hoge Vonder (V) DEURNINGEN
24-9-2017 10:50 D-Jeugd DSVD D2 Dynamiek D2 Veld Sporthal ‘t Hoge Vonder (V) DEURNINGEN
24-9-2017 12:45 Dames B-Jeugd DSVD DB1 Dynamiek DB1 Veld Sporthal ‘t Hoge Vonder (V) DEURNINGEN
22-4-2018 09:30 E-Jeugd Dynamiek E1 Stormvogels E1 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
22-4-2018 10:00 D-Jeugd TVO D1 Dynamiek D1 Veld Sportpark ‘t Geertman (V) HENGELO OV
22-4-2018 10:25 Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Stormvogels DC1 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
13-5-2018 09:00 D-Jeugd Dynamiek D2 Stormvogels D2 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
13-5-2018 09:45 D-Jeugd Dynamiek D1 Stormvogels D1 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
13-5-2018 10:00 E-Jeugd DSVD E3 Dynamiek E1 Veld Sporthal ‘t Hoge Vonder (V) DEURNINGEN
13-5-2018 11:30 Dames B-Jeugd Dynamiek DB1 Stormvogels DB1 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
13-5-2018 12:50 Dames C-Jeugd DSVD DC1 Dynamiek DC1 Veld Sporthal ‘t Hoge Vonder (V) DEURNINGEN
27-5-2018 09:00 D-Jeugd Dynamiek D2 DSVD D2 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
27-5-2018 09:00 E-Jeugd DHV E2 Dynamiek E1 Veld Sportpark de Mors (V) DELDEN
27-5-2018 09:45 D-Jeugd Dynamiek D1 DSVD D1 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
27-5-2018 11:30 Dames B-Jeugd Dynamiek DB1 DSVD DB1 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
27-5-2018 12:00 Dames C-Jeugd TVO DC1 Dynamiek DC1 Veld Sportpark ‘t Geertman (V) HENGELO OV
3-6-2018 12:00 Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Stormvogels DC2 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
10-6-2018 09:20 E-Jeugd Bornerbroek E2 Dynamiek E1 Veld Sportpark ‘t Brook (V) BORNERBROEK
17-6-2018 10:00 E-Jeugd Stormvogels E1 Dynamiek E1 Veld Sportpark Kolenbranderweg (V) HAAKSBERGEN
17-6-2018 11:00 Dames C-Jeugd Stormvogels DC1 Dynamiek DC1 Veld Sportpark Kolenbranderweg (V) HAAKSBERGEN
24-6-2018 09:30 E-Jeugd Dynamiek E1 DSVD E3 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR
24-6-2018 12:00 Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 DSVD DC1 Veld Sporthal de Mossendam (V) GOOR

Klik hier om uw eigen tekst toe te voegen