Voor het actuele wedstrijdprogramma en standen klik hier

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
30-9-2018 12:25 Dynamiek DB1 RSC DB1 Sporthal de Mossendam GOOR
7-10-2018 15:45 Kedingen DB1 Dynamiek DB1 Sporthal ‘n Dikken WIERDEN
14-10-  2018 13:05 Avanti – Wilskracht DB1 Dynamiek DB1 Sporthal de Brug ENSCHEDE
28-10-2018 10:00 Dynamiek DB1 Combinatie ’64 DB2 Sporthal de Mossendam GOOR
4-11-2018 10:30 Stevo DB1 Dynamiek DB1 Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
11-11-2018 10:15 Dynamiek DB1 Lutte DB1 Sporthal de Mossendam GOOR
18-11-2018 11:30 Borhave DB1 Dynamiek DB1 Sporthal ‘t Wooldrik BORNE
25-11-2018 12:25 RSC DB1 Dynamiek DB1 Sporthal ‘t Trefpunt WEERSELO
2-12-2018 11:10 Dynamiek DB1 Kedingen DB1 Sporthal de Mossendam GOOR
8-12-2018 19:30 Dynamiek DB1 Avanti – Wilskracht DB1 Sporthal de Mossendam GOOR
16-12-2018 14:45 Combinatie ’64 DB2 Dynamiek DB1 Sporthal de Fakkel LOSSER
6-1-2019 10:00 Dynamiek DB1 Stevo DB1 Sporthal de Mossendam GOOR
12-1-2019 18:00 Lutte DB1 Dynamiek DB1 Sporthal de Luttermolen DE LUTTE
20-1-2019 10:15 Dynamiek DB1 Borhave DB1 Sporthal de Mossendam GOOR
26-1-2019 18:30 Dynamiek DB1 RSC DB1 Sporthal de Mossendam GOOR
3-2-2019 12:35 Kedingen DB1 Dynamiek DB1 Sporthal ‘n Dikken WIERDEN
10-2-2019 12:40 Avanti – Wilskracht DB1 Dynamiek DB1 Sporthal de Brug ENSCHEDE
16-2-2019 18:30 Dynamiek DB1 Combinatie ’64 DB2 Sporthal de Mossendam GOOR
10-3-2019 11:50 Stevo DB1 Dynamiek DB1 Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
17-3-2019 11:25 Dynamiek DB1 Lutte DB1 Sporthal de Mossendam GOOR
24-3-2019 12:15 Borhave DB1 Dynamiek DB1 Sporthal ‘t Wooldrik BORNE
30-9-2018 11:25 Dynamiek DC1 Bornerbroek DC2 Sporthal de Mossendam GOOR
7-10-2018 11:35 Kedingen DC2 Dynamiek DC1 Sporthal ‘n Dikken WIERDEN
14-10-2018 10:40 Dynamiek DC1 Borhave DC3 Sporthal de Mossendam GOOR
28-10-2018 10:15 Langeveen DC1 Dynamiek DC1 Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
4-11-2018 11:25 Dynamiek DC1 DSVD DC2 Sporthal de Mossendam GOOR
11-11-2018 09:50 Bentelo DC1 Dynamiek DC1 Sporthal de Pol (B) BENTELO
18-11-2018 11:10 Dynamiek DC1 Zenderen Vooruit DC2 Sporthal de Mossendam GOOR
25-11-2018 11:40 Bornerbroek DC2 Dynamiek DC1 Sporthal IISPA ALMELO
2-12-2018 10:10 Dynamiek DC1 Kedingen DC2 Sporthal de Mossendam GOOR
9-12-2018 09:30 Borhave DC3 Dynamiek DC1 Sporthal ‘t Wooldrik BORNE
15-12-2018 19:00 Dynamiek DC1 Langeveen DC1 Sporthal de Mossendam GOOR
6-1-2019 11:40 DSVD DC2 Dynamiek DC1 Sporthal ‘t Hoge Vonder DEURNINGEN
13-1-2019 10:40 Dynamiek DC1 Bentelo DC1 Sporthal de Mossendam GOOR
20-1-2019 15:15 Zenderen Vooruit DC2 Dynamiek DC1 Sporthal ‘t Wooldrik BORNE
26-1-2019 17:30 Dynamiek DC1 Bornerbroek DC2 Sporthal de Mossendam GOOR
3-2-2019 11:35 Kedingen DC2 Dynamiek DC1 Sporthal ‘n Dikken WIERDEN
9-2-2019 19:00 Dynamiek DC1 Borhave DC3 Sporthal de Mossendam GOOR
17-2-2019 10:50 Langeveen DC1 Dynamiek DC1 Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
10-3-2019 14:00 Dynamiek DC1 DSVD DC2 Sporthal de Mossendam GOOR
17-3-2019 09:00 Bentelo DC1 Dynamiek DC1 Sporthal de Pol (B) BENTELO
24-3-2019 10:00 Dynamiek DC1 Zenderen Vooruit DC2 Sporthal de Mossendam GOOR
2-10-2018 20:30 DHV DMW1 Dynamiek DMW1 Sporthal De Reiger DELDEN
17-10-2018 20:30 Dynamiek DMW1 RSC DMW2 Sporthal de Mossendam GOOR
7-11-2018 19:00 Bornerbroek DMW2 Dynamiek DMW1 Sporthal IISPA ALMELO
28-11-2018 20:30 Dynamiek DMW1 Blauw Wit (R) DMW1 Sporthal de Mossendam GOOR
9-1-2019 20:30 Dynamiek DMW1 Stormvogels DMW2 Sporthal de Mossendam GOOR
22-1-2019 19:45 Cabezota DMW1 Dynamiek DMW1 Sporthal U.T. ENSCHEDE
13-2-2019 20:30 Dynamiek DMW1 Tukkers DMW2 Sporthal de Mossendam GOOR
5-3-2019 20:30 Lutte DMW2 Dynamiek DMW1 Sporthal de Luttermolen DE LUTTE
17-4-2019 20:30 Dynamiek DMW1 Vasse DMW1 Sporthal de Mossendam GOOR
30-9-2018 13:25 Dynamiek DS2 Bentelo DS5 Sporthal de Mossendam GOOR
30-9-2018 14:35 Dynamiek DS1 BWO DS3 Sporthal de Mossendam GOOR
7-10-2018 13:05 WHC DS4 Dynamiek DS2 Sporthal De Marke HENGEVELDE
7-10-2018 13:15 Bentelo DS4 Dynamiek DS1 Sporthal de Pol (B) BENTELO
14-10-2018 11:40 Dynamiek DS2 Langeveen DS3 Sporthal de Mossendam GOOR
14-10-2018 12:50 Dynamiek DS1 Avanti – Wilskracht DS3 Sporthal de Mossendam GOOR
27-10-2018 19:15 RSC DS2 Dynamiek DS1 Sporthal ‘t Trefpunt WEERSELO
28-10-2018 14:50 Kedingen DS2 Dynamiek DS2 Sporthal ‘n Dikken WIERDEN
4-11-2018 12:25 Dynamiek DS2 Tukkers DS4 Sporthal de Mossendam GOOR
4-11-2018 13:35 Dynamiek DS1 WHC DS3 Sporthal de Mossendam GOOR
11-11-2018 11:15 Dynamiek DS2 BWO DS4 Sporthal de Mossendam GOOR
25-11-2018 10:00 Bentelo DS5 Dynamiek DS2 Sporthal de Pol (B) BENTELO
25-11-2018 11:05 Dynamiek DS1 Langeveen DS2 Sporthal de Mossendam GOOR
2-12-2018 12:10 Dynamiek DS2 WHC DS4 Sporthal de Mossendam GOOR
8-12-2018 20:30 Dynamiek DS1 DHV DS3 Sporthal de Mossendam GOOR
9-12-2018 14:15 Langeveen DS3 Dynamiek DS2 Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
15-12-2018 20:00 Dynamiek DS2 Kedingen DS2 Sporthal de Mossendam GOOR
16-12-2018 11:00 Blauw Wit (R) DS1 Dynamiek DS1 Rikkenhage ‘t RUURLO
6-1-2019 11:55 Tukkers DS4 Dynamiek DS2 Sporthal de Danne ALBERGEN
6-1-2019 16:30 BWO DS3 Dynamiek DS1 Sporthal ‘t Hoge Vonder DEURNINGEN
13-1-2019 11:40 Dynamiek DS1 Bentelo DS4 Sporthal de Mossendam GOOR
13-1-2019 16:25 BWO DS4 Dynamiek DS2 Sporthal ‘t Hoge Vonder DEURNINGEN
20-1-2019 13:55 Avanti – Wilskracht DS3 Dynamiek DS1 Sporthal de Brug ENSCHEDE
26-1-2019 19:30 Dynamiek DS2 Bentelo DS5 Sporthal de Mossendam GOOR
26-1-2019 20:40 Dynamiek DS1 RSC DS2 Sporthal de Mossendam GOOR
2-2-2019 18:00 WHC DS3 Dynamiek DS1 Sporthal De Marke HENGEVELDE
3-2-2019 13:30 WHC DS4 Dynamiek DS2 Sporthal De Marke HENGEVELDE
9-2-2019 20:00 Dynamiek DS2 Langeveen DS3 Sporthal de Mossendam GOOR
17-2-2019 12:40 Kedingen DS2 Dynamiek DS2 Sporthal ‘n Dikken WIERDEN
9-3-2019 20:30 Langeveen DS2 Dynamiek DS1 Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
10-3-2019 15:00 Dynamiek DS2 Tukkers DS4 Sporthal de Mossendam GOOR
17-3-2019 12:25 Dynamiek DS2 BWO DS4 Sporthal de Mossendam GOOR
23-3-2019 19:15 DHV DS3 Dynamiek DS1 Sporthal De Reiger DELDEN
7-4-2019 10:40 Dynamiek DS1 Blauw Wit (R) DS1 Sporthal de Mossendam GOOR
30-9-2018 10:40 Dynamiek D1 # Bornerbroek D1 Sporthal de Mossendam GOOR
7-10-2018 09:00 RSC D1 Dynamiek D1 # Sporthal ‘t Trefpunt WEERSELO
14-10-2018 09:55 Dynamiek D1 # Tukkers D1 Sporthal de Mossendam GOOR
28-10-2018 09:55 Kedingen D1 Dynamiek D1 # Sporthal ‘n Dikken WIERDEN
4-11-2018 10:40 Dynamiek D1 # Hacol ’90 D1 # Sporthal de Mossendam GOOR
11-11-2018 09:30 Dynamiek D1 # D.H.V. D2# Sporthal de Mossendam GOOR
17-11-2018 17:45 Olympia HGL D1 Dynamiek D1 # Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) HENGELO OV
25-11-2018 10:55 Bornerbroek D1 Dynamiek D1 # Sporthal IISPA ALMELO
2-12-2018 09:25 Dynamiek D1 # RSC D1 Sporthal de Mossendam GOOR
9-12-2018 10:40 Tukkers D1 Dynamiek D1 # Sporthal de Danne ALBERGEN
15-12-2018 18:15 Dynamiek D1 # Kedingen D1 Sporthal de Mossendam GOOR
6-1-2019 10:00 Hacol ’90 D1 # Dynamiek D1 # Sporthal Vondersweijde OLDENZAAL
13-1-2019 13:05 D.H.V. D2# Dynamiek D1 # Sporthal De Reiger DELDEN
20-1-2019 09:30 Dynamiek D1 # Olympia HGL D1 Sporthal de Mossendam GOOR
26-1-2019 16:45 Dynamiek D1 # Bornerbroek D1 Sporthal de Mossendam GOOR
3-2-2019 10:40 RSC D1 Dynamiek D1 # Sporthal ‘t Trefpunt WEERSELO
9-2-2019 18:15 Dynamiek D1 # Tukkers D1 Sporthal de Mossendam GOOR
17-2-2019 09:55 Kedingen D1 Dynamiek D1 # Sporthal ‘n Dikken WIERDEN
10-3-2019 13:15 Dynamiek D1 # Hacol ’90 D1 # Sporthal de Mossendam GOOR
17-3-2019 10:40 Dynamiek D1 # D.H.V. D2# Sporthal de Mossendam GOOR
24-3-2019 11:25 Olympia HGL D1 Dynamiek D1 # Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) HENGELO OV
30-9-2018 09:45 Dynamiek E1 B.W.O. E1# Sporthal de Mossendam GOOR
7-10-2018 09:55 Kedingen E1 Dynamiek E1 Sporthal ‘n Dikken WIERDEN
14-10-2018 09:00 Dynamiek E1 Olympia HGL E2 Sporthal de Mossendam GOOR
28-10-2018 09:40 EHC ’95 E1 Dynamiek E1 Sporthal Deppenbroek ENSCHEDE
4-11-2018 09:45 Dynamiek E1 WHC E2 Sporthal de Mossendam GOOR
18-11-2018 10:15 Dynamiek E1 Tukkers E1 Sporthal de Mossendam GOOR
25-11-2018 10:10 Dynamiek E1 Langeveen E1# Sporthal de Mossendam GOOR
2-12-2018 10:00 Hacol ’90 E1 # Dynamiek E1 Sporthal Vondersweijde OLDENZAAL
15-12-2018 18:00 Avanti – Wilskracht E2 Dynamiek E1 Sporthal de Brug ENSCHEDE
6-1-2019 09:50 B.W.O. E1# Dynamiek E1 Sporthal ‘t Hoge Vonder DEURNINGEN
13-1-2019 09:45 Dynamiek E1 Kedingen E1 Sporthal de Mossendam GOOR
20-1-2019 09:55 Olympia HGL E2 Dynamiek E1 Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) HENGELO OV
27-1-2019 09:45 Dynamiek E1 EHC ’95 E1 Sporthal de Mossendam GOOR
2-2-2019 17:00 WHC E2 Dynamiek E1 Sporthal De Marke HENGEVELDE
17-2-2019 09:50 Tukkers E1 Dynamiek E1 Sporthal de Danne ALBERGEN
10-3-2019 09:00 Langeveen E1# Dynamiek E1 Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
17-3-2019 09:45 Dynamiek E1 Hacol ’90 E1 # Sporthal de Mossendam GOOR
7-4-2019 09:45 Dynamiek E1 Avanti – Wilskracht E2 Sporthal de Mossendam GOOR
16-9-2018 10:00 Olympia HGL E2 Dynamiek E1 Sportpark ‘t Brook (V) BORNERBROEK
16-9-2018 11:30 Dynamiek E1 B.W.O. E1# Sportpark ‘t Brook (V) BORNERBROEK
30-9-2018 09:00 Dynamiek F2 # B.W.O. F1# Sporthal de Mossendam GOOR
6-10-2018 18:15 D.H.V. F1# Dynamiek F1 # Sporthal De Reiger DELDEN
7-10-2018 09:00 Borhave F1 Dynamiek F2 # Sporthal ‘t Wooldrik BORNE
14-10-2018 14:00 Dynamiek F1 # Bentelo F1 Sporthal de Mossendam GOOR
28-10-2018 09:00 WHC F1 Dynamiek F1 # Sporthal De Marke HENGEVELDE
4-11-2018 09:00 Dynamiek F2 # WHC F2 Sporthal de Mossendam GOOR
4-11-2018 09:00 Dynamiek F1 # DSVD F1 Sporthal de Mossendam GOOR
10-11-2018 17:55 de Tukkers F1# Dynamiek F2 # Sporthal de Danne ALBERGEN
11-11-2018 09:30 Avanti Wilskracht F1# Dynamiek F1 # Sporthal de Brug ENSCHEDE
18-11-2018 09:30 Dynamiek F1 # Stormvogels F1 Sporthal de Mossendam GOOR
18-11-2018 09:30 Dynamiek F2 # Stormvogels F2 Sporthal de Mossendam GOOR
2-12-2018 10:00 Avanti – Wilskracht F2 Dynamiek F2 # Sporthal de Brug ENSCHEDE
2-12-2018 13:20 Dynamiek F1 # D.H.V. F1# Sporthal de Mossendam GOOR
9-12-2018 09:00 Bentelo F1 Dynamiek F1 # Sporthal de Pol (B) BENTELO
9-12-2018 09:25 Dynamiek F2 # DHV F2 Sporthal de Mossendam GOOR
16-12-2018 09:00 Dynamiek F1 # WHC F1 Sporthal de Mossendam GOOR
16-12-2018 11:15 T.V.O. F1# Dynamiek F2 # Sportzaal ‘t Geertman HENGELO OV
6-1-2019 09:00 DSVD F1 Dynamiek F1 # Sporthal ‘t Hoge Vonder DEURNINGEN
6-1-2019 09:00 B.W.O. F1# Dynamiek F2 # Sporthal ‘t Hoge Vonder DEURNINGEN
13-1-2019 09:00 Dynamiek F2 # Borhave F1 Sporthal de Mossendam GOOR
13-1-2019 09:00 Dynamiek F1 # Avanti Wilskracht F1# Sporthal de Mossendam GOOR
20-1-2019 10:00 Stormvogels F1 Dynamiek F1 # Sporthal de Els HAAKSBERGEN
2-2-2019 18:15 D.H.V. F1# Dynamiek F1 # Sporthal De Reiger DELDEN
3-2-2019 09:30 WHC F2 Dynamiek F2 # Sporthal De Marke HENGEVELDE
9-2-2019 17:30 Dynamiek F2 # de Tukkers F1# Sporthal de Mossendam GOOR
10-2-2019 09:00 Dynamiek F1 # Bentelo F1 Sporthal de Mossendam GOOR
17-2-2019 09:00 WHC F1 Dynamiek F1 # Sporthal De Marke HENGEVELDE
17-2-2019 10:00 Stormvogels F2 Dynamiek F2 # Sporthal de Els HAAKSBERGEN
10-3-2019 09:00 Dynamiek F1 # DSVD F1 Sporthal de Mossendam GOOR
17-3-2019 09:00 Dynamiek F2 # Avanti – Wilskracht F2 Sporthal de Mossendam GOOR
17-3-2019 10:00 Avanti Wilskracht F1# Dynamiek F1 # Sporthal de Brug ENSCHEDE
24-3-2019 09:00 Dynamiek F1 # Stormvogels F1 Sporthal de Mossendam GOOR
24-3-2019 09:45 DHV F2 Dynamiek F2 # Sporthal De Reiger DELDEN
7-4-2019 09:00 Dynamiek F2 # T.V.O. F1# Sporthal de Mossendam GOOR

Zaalcompetitie