Voor het actuele wedstrijdprogramma en standen klik hier

Datum Tijd Team Thuis Uit Comp. Sporthal Plaats
1-10-2017 09:00 D-Jeugd Bornerbroek D1 Dynamiek D1 Zaal Sporthal IISPA ALMELO
1-10-2017 11:00 F-Jeugd BWO F2 Dynamiek F2 Zaal Sporthal ‘t Hoge Vonder DEURNINGEN
1-10-2017 11:40 D-Jeugd Avanti – Wilskracht D3 Dynamiek D2 Zaal Sporthal de Brug ENSCHEDE
1-10-2017 12:40 Dames Senioren Langeveen DS2 Dynamiek DS1 Zaal Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
1-10-2017 12:50 E-Jeugd B.W.O. E1# Dynamiek E1 Zaal Sporthal ‘t Hoge Vonder DEURNINGEN
               
4-10-2017 20:30 Dames Midweek Dynamiek DMW1 Stormvogels DMW1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
               
8-10-2017 09:00 F-Jeugd Dynamiek F2 Stormvogels F3 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
8-10-2017 09:45 E-Jeugd Dynamiek E1 Kedingen E1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
8-10-2017 10:40 D-Jeugd Dynamiek D2 Bentelo D2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
8-10-2017 11:25 D-Jeugd Dynamiek D1 Kedingen D1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
8-10-2017 12:10 Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Borhave DC3 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
8-10-2017 13:10 Dames B-Jeugd Dynamiek DB1 Langeveen DB1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
8-10-2017 14:10 Dames Senioren Dynamiek DS1 Stormvogels DS4 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
               
15-10-2017 09:00 D-Jeugd Bentelo D1 Dynamiek D1 Zaal Sporthal de Pol (B) BENTELO
15-10-2017 09:00 F-Jeugd Bornerbroek F1 Dynamiek F2 Zaal De Latei, Sportzaal BORNERBROEK
15-10-2017 09:30 F-Jeugd Avanti – Wilskracht F2 Dynamiek F1 Zaal Sporthal de Brug ENSCHEDE
15-10-2017 10:40 E-Jeugd Vasse E2 Dynamiek E1 Zaal Sporthal Verdegaal TUBBERGEN
15-10-2017 12:20 D-Jeugd BWO D1 Dynamiek D2 Zaal Sporthal ‘t Hoge Vonder DEURNINGEN
15-10-2017 12:30 Dames C-Jeugd Avanti – Wilskracht DC2 Dynamiek DC1 Zaal Sporthal de Brug ENSCHEDE
15-10-2017 12:45 Dames B-Jeugd Stormvogels DB1 Dynamiek DB1 Zaal Sporthal de Els HAAKSBERGEN
15-10-2017 15:45 Dames Senioren Bentelo DS5 Dynamiek DS1 Zaal Sporthal de Pol (B) BENTELO
               
18-10-2017 20:00 Dames Midweek Langeveen DMW2 Dynamiek DMW1 Zaal Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
               
29-10-2017 09:00 F-Jeugd Dynamiek F2 Hacol ’90 F2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
29-10-2017 09:00 F-Jeugd Dynamiek F1 Hacol ’90 F1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
29-10-2017 09:45 E-Jeugd Dynamiek E1 Tukkers E2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
29-10-2017 10:40 D-Jeugd Dynamiek D2 Bornerbroek D2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
29-10-2017 11:25 Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Bornerbroek DC2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
29-10-2017 12:25 Dames B-Jeugd Dynamiek DB1 Bentelo DB1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
               
3-11-2017 20:30 Dames Midweek Blauw Wit (R) DMW1 Dynamiek DMW1 Zaal Rikkenhage ‘t RUURLO
               
4-11-2017 17:00 F-Jeugd Bentelo F2 Dynamiek F1 Zaal Sporthal de Pol (B) BENTELO
               
5-11-2017 09:30 F-Jeugd RSC F2 Dynamiek F2 Zaal Sportzaal Rossweide ROSSUM OV
5-11-2017 09:50 D-Jeugd Dynamiek D2 Lutte D1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
5-11-2017 10:35 Dames Senioren Dynamiek DS1 Tukkers DS4 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
5-11-2017 11:30 D-Jeugd Stormvogels D3 Dynamiek D1 Zaal Sporthal de Els HAAKSBERGEN
5-11-2017 12:20 E-Jeugd Combinatie ’64 E2 Dynamiek E1 Zaal Sporthal de Fakkel LOSSER
5-11-2017 12:45 Dames B-Jeugd Borhave DB2 Dynamiek DB1 Zaal Sporthal ‘t Wooldrik BORNE
               
11-11-2017 15:30 F-Jeugd Dynamiek F1 BWO F1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
11-11-2017 16:15 E-Jeugd Dynamiek E1 T.V.O. E1# Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
11-11-2017 17:10 D-Jeugd Dynamiek D1 Borhave D3 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
11-11-2017 17:55 Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Combinatie ’64 DC3 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
11-11-2017 18:55 Dames B-Jeugd Dynamiek DB1 Lutte DB2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
12-11-2017 11:10 D-Jeugd WHC D2 Dynamiek D2 Zaal Sporthal de Pol (B) BENTELO
12-11-2017 17:00 Dames Senioren Stevo DS4 Dynamiek DS1 Zaal Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
               
18-11-2017 15:00 F-Jeugd Dynamiek F2 Lutte F2 Zaal Bentelo in aanvraag GOOR
18-11-2017 15:45 D-Jeugd Dynamiek D2 Zenderen Vooruit D1 Zaal Bentelo in aanvraag GOOR
18-11-2017 16:30 Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Lutte DC1 Zaal Bentelo in aanvraag GOOR
18-11-2017 16:55 F-Jeugd Olympia HGL F1 Dynamiek F1 Zaal Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) HENGELO OV
18-11-2017 17:30 Dames Senioren Dynamiek DS1 Kedingen DS2 Zaal Bentelo in aanvraag GOOR
               
               
19-11-2017 11:00 Dames B-Jeugd Olympia HGL DB2# Dynamiek DB1 Zaal Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) HENGELO OV
19-11-2017 11:10 D-Jeugd WHC D1 Dynamiek D1 Zaal Sporthal De Marke HENGEVELDE
               
22-11-2017 20:30 Dames Midweek Dynamiek DMW1 Lutte DMW2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
               
26-11-2017 09:00 F-Jeugd Dynamiek F2 BWO F2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
26-11-2017 09:00 F-Jeugd Dynamiek F1 Combinatie ’64 F2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
26-11-2017 09:45 Dames Senioren Dynamiek DS1 Langeveen DS2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
26-11-2017 09:50 E-Jeugd Hacol ’90 E1 Dynamiek E1 Zaal Sporthal Vondersweijde OLDENZAAL
26-11-2017 10:45 D-Jeugd Hacol ’90 D1 Dynamiek D1 Zaal Sporthal Vondersweijde OLDENZAAL
26-11-2017 10:55 D-Jeugd DSVD D2 Dynamiek D2 Zaal Sporthal ‘t Hoge Vonder DEURNINGEN
26-11-2017 11:40 Dames C-Jeugd Zenderen Vooruit DC1 Dynamiek DC1 Zaal Sporthal ‘t Wooldrik BORNE
               
2-12-2017 17:15 D-Jeugd Dynamiek D2 Kedingen D2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
2-12-2017 18:00 D-Jeugd Dynamiek D1 Avanti – Wilskracht D2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
               
3-12-2017 09:30 F-Jeugd WHC F3 Dynamiek F1 Zaal Sporthal De Marke HENGEVELDE
3-12-2017 10:00 F-Jeugd Stormvogels F3 Dynamiek F2 Zaal Sporthal de Els HAAKSBERGEN
3-12-2017 12:40 Dames B-Jeugd Langeveen DB1 Dynamiek DB1 Zaal Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
3-12-2017 14:25 Dames Senioren Stormvogels DS4 Dynamiek DS1 Zaal Sporthal de Els HAAKSBERGEN
               
9-12-2017 17:00 F-Jeugd Dynamiek F2 Bornerbroek F1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
9-12-2017 17:00 F-Jeugd Dynamiek F1 RSC F1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
9-12-2017 17:45 Dames B-Jeugd Dynamiek DB1 Stormvogels DB1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
9-12-2017 18:45 Dames Senioren Dynamiek DS1 Bentelo DS5 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
               
10-12-2017 10:15 D-Jeugd EHC ’95 D1 Dynamiek D1 Zaal Sporthal Diekman ENSCHEDE
10-12-2017 10:40 E-Jeugd Borhave E2 Dynamiek E1 Zaal Sporthal ‘t Wooldrik BORNE
10-12-2017 12:40 Dames C-Jeugd Kedingen DC2 Dynamiek DC1 Zaal Sporthal ‘n Dikken WIERDEN
10-12-2017 13:35 D-Jeugd Combinatie ’64 D3 Dynamiek D2 Zaal Sporthal de Fakkel LOSSER
               
13-12-2017 21:00 Dames Midweek Tukkers DMW2 Dynamiek DMW1 Zaal Sporthal de Danne ALBERGEN
               
17-12-2017 09:45 F-Jeugd Langeveen F2 Dynamiek F1 Zaal Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
17-12-2017 10:00 F-Jeugd Hacol ’90 F2 Dynamiek F2 Zaal Sporthal Vondersweijde OLDENZAAL
17-12-2017 10:00 Dames B-Jeugd Bentelo DB1 Dynamiek DB1 Zaal Sporthal de Pol (B) BENTELO
17-12-2017 14:30 E-Jeugd Dynamiek E1 Stormvogels E1 Zaal Sporthal De Marke HENGEVELDE
17-12-2017 15:25 D-Jeugd Dynamiek D2 Olympia HGL D3 Zaal Sporthal De Marke HENGEVELDE
17-12-2017 16:10 D-Jeugd Dynamiek D1 Olympia HGL D4 Zaal Sporthal De Marke HENGEVELDE
17-12-2017 16:55 Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Stevo DC2 Zaal Sporthal De Marke HENGEVELDE
               
6-1-2018 17:10 F-Jeugd Dynamiek F2 RSC F2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
6-1-2018 17:55 E-Jeugd Dynamiek E1 B.W.O. E1# Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
6-1-2018 18:50 D-Jeugd Dynamiek D2 Avanti – Wilskracht D3 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
6-1-2018 19:35 D-Jeugd Dynamiek D1 Bornerbroek D1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
6-1-2018 20:20 Dames B-Jeugd Dynamiek DB1 Borhave DB2 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
               
7-1-2018 13:25 Dames Senioren Tukkers DS4 Dynamiek DS1 Zaal Sporthal de Danne ALBERGEN
               
10-1-2018 20:30 Dames Midweek Dynamiek DMW1 Avanti – Wilskracht DMW1 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
               
13-1-2018 17:10 Dames Senioren Dynamiek DS1 Stevo DS4 Zaal Sporthal de Mossendam GOOR
13-1-2018 18:00 Dames B-Jeugd Lutte DB2 Dynamiek DB1 Zaal Sporthal de Luttermolen DE LUTTE
               
14-1-2018 09:00 E-Jeugd Kedingen E1 Dynamiek E1 Zaal Sporthal ‘n Dikken WIERDEN
14-1-2018 09:00 D-Jeugd Bentelo D2 Dynamiek D2 Zaal Sporthal de Pol (B) BENTELO
14-1-2018 09:55 D-Jeugd Kedingen D1 Dynamiek D1 Zaal Sporthal ‘n Dikken WIERDEN
14-1-2018 11:15 Dames C-Jeugd Borhave DC3 Dynamiek DC1 Zaal Sporthal ‘t Wooldrik BORNE
               
20-1-2018 18:25 F-Jeugd Lutte F2 Dynamiek F2 Zaal Sporthal de Luttermolen DE LUTTE

Zaalcompetitie